Služba MySpace priznáva, že stratila 12-ročné odovzdávanie hudby

Internet

Správa na jej webovej stránke hovorí, že „všetky fotografie, videá a zvukové súbory“ odovzdané pred viac ako tromi rokmi už nemusia byť k dispozícii. Tam boli sťažnosti sa vracia niekoľko mesiacov, že odkazy na hudbu už nefungujú.
Platforma klesla v popularite, pretože bola založená v roku 2003, ale v jej hlavnom prúde prilákala milióny užívateľov. V roku 2006 to bola najnavštevovanejšia stránka v USA – porazila spoločnosť Google.

klávesnice

Bola to populárna platforma na zdieľanie novej hudby a bola jej prisúdená pomoc pri spustení kariéry umelcov vrátane Arktických opíc a Kate Nash.
"V dôsledku projektu migrácie serverov, žiadne fotografie, videá a audio súbory, ktoré ste nahrali viac ako pred tromi rokmi, už nemusia byť k dispozícii na MySpace alebo z nich," uviedla firma vo vyhlásení.
"Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti." Zahŕňa aj e-mailovú adresu úradníka pre ochranu údajov Dr. Jany Jentzsch.

Andy Baio, ktorý pomohol vybudovať miesto na financovanie davu Kickstarter, tweetoval, že strata by mohla v tomto období predstavovať približne 50 miliónov skladieb 14 miliónov umelcov.
Tiež spochybnil, či strata bola náhodná.
"Flagrant nekompetentnosť môže byť zlé PR, ale stále to znie lepšie ako" nemôžeme sa obťažovať úsilie a náklady na migráciu a hosťovanie 50 miliónov starých MP3 "." napísal.

samsung

MySpace kúpil NewsCorp v roku 2005 za $ 580m (£ 437m). To bolo predané v roku 2011 za 35 miliónov dolárov na zacielenie firmy špecifické médiá.
Aj keď už nie je významným hráčom v oblasti sociálnych médií, niektorí ľudia, ktorí ho používali vo svojom hlavnom prúde, ho stále používali ako archív.
Myspace je webová stránka sociálnych sietí, ktorá ponúka interaktívnu sieť používateľov, osobné profily, blogy, skupiny, fotografie, hudbu a videá. Myspace bol najväčší sociálne siete na svete od roku 2005 do roku 2009. Má sídlo v Beverly Hills v Kalifornii.