Senzuálna masáž: ako a kde masírovať vášho partnera

Služby

Senzuálna masáž je ako pre mužov, tak pre ženy. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na to, ako najlepšie vymasírujete svojho partnera. Nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú a taktiež na to, že masírovať nemusíte iba rukami.
 Žena s blond vlasmi a v červenej spodnej bielizni leží na posteli nad plyšovým medveďom.jpg

Využite celé telo

 
Najprv sa pozrieme na to, čím všetkým môžete svojho partnera masírovať. V tomto máte, drahé ženy, oproti mužom, obrovský náskok. Oni totiž nemajú prsia. Práve tie, by ste pri masáži mali využívať naplno. Môžete nimi úplne nahradiť svoje ruky.
Mužský zadok, nohy, ruky, ale i chrbát, môžete vymasírovať pomocou svojich najintímnejších partií. Verte, že takto to nebude príjemné len pre neho, ale taktiež pre vás.
 
Veríme, že vaša fantázia už pracuje naplno. Tak teraz trošku spomaľte, pretože zabúdať  nesmiete ani na svoje ruky. Tými celú masáž začnite. Vzrušenie by ste mali navodzovať pomaly. Inak povedané, snažte sa hlavne o to, aby celá masáž pomaličky gradovala. Po rukách môžete chvíľku používať svoje chodidlá a k dráždivejším miestam prejdite až potom.
 

Venujte sa celému telu

 
Teraz už viete, že vy, môžete využiť celé svoje telo. Úplne rovnaké je to aj s telom vášho partnera. Ani na ňom by ste nemali obchádzať žiadne partie. Nikam sa neponáhľajte, nevrhajte sa ihneď na jeho intímne miesta a nezabudnite ani na také miesta, ktoré sa vám na prvý pohľad javia ako vyslovene neerotické. Hovoríme napríklad o chodidlách, krku či rukách. Podstatou senzuálnej masáže je hlavne to, aby sa pri nej človek dokonale uvoľnil, upokojil svoje myšlienky a pri milovaní mal hlavu len pri vás dvoch.
 Nahá žena v bielych nadkolienkach a vysokých podpätkoch kľačí na štyroch na posteli.jpg

Ako dlho?

 
Konkrétny čas, ktorý by ste mali senzuálnej masáži venovať, ešte nikto presne nestanovil. Akosi nepísané pravidlo však hovorí, že by ste jej mali venovať minimálne štyridsať minút a ideálne aspoň šesťdesiat. Ak y ste to pretiahli aj na viac, tak to vôbec nevadí.