Prečo by ste si mali obľúbiť striebro

Tovar

Ste milovníčkou zlata alebo skôr striebra? Ja patrím k fanúšikom druhého spomínaného kovu. Už od mladého veku som mala k striebru vrelší vzťah. Šperky z neho sa mi totiž vždy zdali jednoduchšie kombinovateľné s ostatnými šperkmi aj oblečením a taktiež na mňa pôsobili akýmsi vzdušnejším dojmom. ak ste si tento kov ešte nezamilovali, pokúsim sa vás presvedčiť o tom, aby ste svoj názor zmenili.

Socha ženskej tváre zo striebra
 
Cena je neporovnateľne nižšia
Strieborné šperky stoje neporovnateľne menej ako tie zlaté. Možno do šperkov investujete práve preto, aby ste na nich mohli jedného dňa zarobiť.  V tomto prípad je pre vás výhodnejšie jednoznačne zlato. Ak si však šperky zaobstarávate preto, aby ste ich mohli nosiť, tak striebro je jednoznačne ekonomickejšie.
 
Skombinujete ho so všetkým
Striebrom nemáte čo pokaziť, a to doslova. Tento kov sa hodí k zlatu aj k bižutérií a ak máte v zásobe aj nejaké tie diamanty, so striebrom vyzerajú dokonalo. To isté platí aj o rôznych farbách oblečenia. Tak napríklad zlato, sa vyslovene nehodí k červenej farbe. O tom ste možno netušili, no ide naozaj o veľký módny prešľap. So striebrom však tento problém mať nebudete,
 
Nezáleží na vašom veku
Strieborné náušnice http://gameon.sk/strieborne-sperky/nausnice/33-31, retiazky, náramky a prstene môžete nosiť vždy. Slovom „vždy“ mám na mysli vek. Či už máte pätnásť, alebo päťdesiat, striebro je pre vás vhodné. Možno sa pýtate, prečo by nejaké šperky neboli vhodné vo vyššom, či v nižšom veku. Odpoveď je veľmi jednoduchá. Výrazná bižutéria či zlaté šperky, sú extrémne výrazné, takže nimi môžete veľmi jednoducho pokaziť celý dojem.Žena s výrazne pomaľovaným telom s výraznými striebornými náušnicami
 
Vyzerajú výborne
No a nakoniec, strieborné šperky vyzerajú jednoducho výborne. Ja osobne, ich najradšej nosím vtedy, keď som opálená, teda v lete. Samozrejme ani v zime nimi nič nepokazíte. Milé dámy, ak ste si doteraz striebro ešte neobľúbili, naozaj si k nemu skúste nájsť cestu. Ocení to vaša peňaženka, okolie a nakoniec aj vy sama.